Platform over beton en staal in de bouw
Nieuws

Ferdinand Wieman aan de slag als Manager Marketing en Communicatie

Op 1 juli 2019 is Ferdinand Wieman gestart als Manager Marketing & Communicatie bij de Betonvereniging. Hij vervult daarmee een...

betonvereniging

1 juli 2019 Leestijd 2 minuten

Deel dit artikel

Op 1 juli 2019 is Ferdinand Wieman gestart als Manager Marketing & Communicatie bij de Betonvereniging. Hij vervult daarmee een nieuwe positie binnen de 92-jarige vereniging.

Professionalisering

Maikel Jagroep, directeur Betonvereniging, is zeer content met de indiensttreding van Ferdinand. “Als Betonvereniging zijn we actief bezig met de modernisering en professionalisering van onze vereniging. Wij willen innoveren en meer in contact staan met onze leden en stakeholders. Door onder andere beter in te spelen op hun wensen en behoeften en zichtbaarder te zijn. Om dat te realiseren hebben wij nu een enthousiaste verengingsprofessional met de ruime ervaring op het gebied van marketing, communicatie en events aangenomen. Ik ben ervan overtuigd dat Ferdinand Wieman, met zijn kennis en ervaring, van grote toegevoegde waarde zal zijn in de professionalisering en zichtbaarheid van onze vereniging.”

Moderne verenigingsprofessional

Ferdinand Wieman MSc (1983) heeft de afgelopen jaren onder andere als Manager Marketing & Events een grote bijdrage geleverd aan de kwaliteit en zichtbaarheid van DGBC en Duurzaam Gebouwd. Dit heeft hij gerealiseerd door de marketing en communicatie te professionaliseren én vele succesvolle events en opleidingen te organiseren. Daarna is hij onder andere nog op tijdelijke basis actief geweest als Manager Vereniging & Leden bij NLingenieurs. Ferdinand: “Ik vind het gaaf om met mijn kennis en ervaring van toegevoegde waarde te zijn bij hét kennisnetwerk voor de betonbouw.”

Nieuwsbrief

Meld u aan om nieuws & updates te ontvangen.

louwers mediagroep
 • Z&R

  Z&R

  Platform over zon- en daglichtregulering, rolluiken, terrasoverkappingen en afsluitingen

  Naar website
 • Profiel

  Profiel

  Platform over raam-, deur-, kozijntechniek, hang- en sluitwerk, dak- en geveltechniek, veiligheid

  Naar website
 • I&L

  Instore & Livecomm

  Platform over beurzen, retail & online business

  Naar website
 • I&B

  Installatie & Bouw

  Platform over installatietechniek, klimaatbeheersing en elektriciteit

  Naar website
 • GWW

  Grond / Weg / Waterbouw

  Platform over civiele techniek & infrastructuur

  Naar website
 • B&S

  Beton & Staalbouw

  Platform over beton en staal in de bouw

  Naar website
 • Gevelbouw

  Gevelbouw

  Platform over gevels, glas & daken

  Naar website
 • badz

  Bouwen aan de Zorg

  Platform over bouw en ontwikkeling in de zorg in Vlaanderen en Nederland

  Naar website
 • mediagroeplogo

  Binnenwerk

  Platform voor de interieurbouwbranche

  Naar website
0%

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details