Platform over beton en staal in de bouw
Nieuws

Ronde tafel sessie 1: Business Intelligence

schermafbeelding-2020-10-07-om-11.20.43-1

1 januari 2020 Leestijd 1 minuten

Deel dit artikel

In ‘Business Intelligence: zo zet je een dashboard in voor meer rendement’ delen Liemar Software en andere experts hun kennis over sturen op statistieken met je.

Tijdens de Digitale Nationale Staalbouwdag organiseert Liemar Software twee ronde tafel kennissessies. In de eerste ‘Business Intelligence: zo zet je een dashboard in voor meer rendement.’ delen Liemar Software en andere experts hun kennis over sturen op statistieken met je. In 30 minuten praten we over de manier van werken van zeer rendabele bedrijven in de branche.

Business Intelligence: zo zet je een dashboard in voor meer rendement

Aan tafel:

  • Christian Meulendijks, BI Expert VanGennipSchrieks Bedrijfsadviezen.
  • Bob Soetekouw, Algemeen Directeur GB Steel Group.
  • Tom van Yperen, Algemeen Directeur Stieva Metaal Groep.
  • Harry Seijkens, Algemeen Directeur Meco Metal (Altez Group) België.
  • Thomas Duivesteijn, Financieel & HRM Directeur Ferris.

 

Aanmelden

Wil je deelnemen aan de kennissessies tijdens de Staalbouwdag? Schrijf je dan via deze link gratis in. Je kunt live meeluisteren en vragen stellen aan de panelleden.

Nieuwsbrief

Meld u aan om nieuws & updates te ontvangen.

Contact

Mark de Lau

Projectmanager

Benieuwd naar de mogelijkheden? Ik vertel u graag alles over onze samenwerkingspakketten.

0%

    Stuur ons een bericht

    Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

    Details